Business
Class - Hotele / sale konferencyjne mazowieckie

Różnego rodzaju spotkania biznesowe to doskonałe okazje do tego, by zyskać nową wiedzę, zintegrować się z zespołem, spotkać nowe osoby z branży i nawiązać wartościowe znajomości. Nie da się ukryć, że organizacja konferencji jest przedsięwzięciem czasochłonnym, a sukces całego wydarzenia zależy od wielu czynników, z czego jednym z ważniejszych jest lokalizacja.

Z pomocą przychodzą tu hotele konferencyjne świadczące wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji. Poszukującym miejsca na zorganizowanie spotkania biznesowego na terenie województwa mazowieckiego proponujemy wybrać Garwolin i zaprosić swoich pracowników, partnerów i klientów do hotelu konferencyjnego SULBIN. Zainteresowanych organizacją konferencji pod Garwolinem, Warszawą, Lublinem, Siedlcami czy Rykami zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

• klimatyzację,
• projektor,
• ekran,
• flipchart,
• bezprzewodowy dostęp do Internetu.• laptopy,
• projektor LCD,
• TV, magnetowid, odtwarzacz DVD i kamerę,
• nagłośnienie i mikrofony.

Sale Konferencyjne Mazowieckie: Organizujemy konferencje pod Garwolinem i Warszawą na najwyższym poziomie

Jako organizatorzy konferencji posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji tego typu eventów. Specjalizujemy się w organizowaniu różnego rodzaju spotkań biznesowych, w tym też szkoleń, warsztatów, seminariów, promocji czy prezentacji – posiadamy sale szkoleniowe i sale konferencyjne o wysokim standardzie oraz pełne zaplecze hotelowe. Korzystając z oferty naszego hotelu konferencyjnego mogą mieć Państwo pewność, że całe wydarzenie odbędzie się według najlepszych standardów w niezwykle przyjaznej atmosferze i dogodnej lokalizacji.

Hotel & Restauracja SULBIN: Poznaj najlepsze obiekty konferencyjne Mazowieckie

Dysponujemy pełnym sprzętem audiowizualnym oraz kilkoma salami konferencyjnymi, w których istnieje możliwość zorganizowania spotkania odpowiednio dla 15, 35, 50 oraz 250 osób. Dla każdego wydarzenia odbywającego się w hotelu konferencyjnym w Mazowieckim oferujemy pełne zaplecze techniczne, w tym zaawansowany technologicznie sprzęt, taki jak m.in. ekran, rzutnik multimedialny czy flipchart. Zapewniamy także obsługę gastronomiczną spotkań, w tym profesjonalną, w pełną oddaną do Państwa dyspozycji obsługę oraz wyśmienite wyżywienie dopasowane do wcześniej ustalonych preferencji i wymagań.

Jak na hotel konferencyjny przystało, oprócz przestronnych, nowocześnie wyposażonych i profesjonalnie zaaranżowanych sal, oferujemy także komfortowe miejsca noclegowe dla gości uczestniczących w wydarzeniu. W przeciwieństwie do typowych obiektów biurowych, w naszym hotelu konferencyjnym w Mazowieckim można nie tylko spotkać się, lecz także wypocząć po intensywnym dniu spotkań i szkoleń biznesowych. Posiadamy bogatą bazę pokoi gościnnych, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem szczególnie dla osób, które chcą zorganizować kilkudniową konferencję w Garwolinie pod Warszawą.

Hotele Konferencyjne pod Warszawą

Wybierając hotele konferencyjne pod Warszawą zyskujecie Państwo możliwość kompleksowej organizacji wydarzenia w dogodnej lokalizacji i obiekcie o odpowiednio wysokim standardzie. Dodatkowym atutem, jaki oferują obiekty konferencyjne w województwie mazowieckim jest pełne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Pod tym względem Hotel & Restauracja SULBIN zapewniają Gościom nie tylko bardzo dobre warunki techniczne, ale również doskonałą kuchnię i dostęp do pokojów o podwyższonym standardzie.

Sale konferencyjne i szkoleniowe Mazowieckie

Nasz obiekt dysponuje salami, których układ i wyposażenie umożliwiają adaptację pod różne cele – jako sale konferencyjne oraz sale szkoleniowe. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze wydarzeń firmowych, biznesowych, edukacyjnych i komercyjnych. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby Klientów oraz zaproszonych Gości.

Zapraszamy do współpracy!

Hotel & Restauracja SULBIN ze swoją ofertą wychodzi naprzeciw wszelkiego rodzaju firmom i instytucjom, które zainteresowane są zorganizowaniem spotkania biznesowego, konferencji lub szkolenia.
W celu zasięgnięcia informacji odnośnie wyceny oraz organizacji szkoleń w hotelu konferencyjnym w Mazowieckim prosimy o kontakt:

  • telefoniczny: 511738350 -  Agata Szczypek, Katarzyna Szczepek
  • mailowy: info@sulbin.pl