Business
Class

Różnego rodzaju spotkania biznesowe to doskonałe okazje do tego, by zyskać nową wiedzę, zintegrować się z zespołem, spotkać nowe osoby z branży i nawiązać wartościowe znajomości. Nie da się ukryć, że organizacja konferencji jest przedsięwzięciem czasochłonnym, a sukces całego wydarzenia zależy od wielu czynników, z czego jednym z ważniejszych jest lokalizacja.

Z pomocą przychodzą tu hotele konferencyjne świadczące wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji. Poszukującym miejsca na zorganizowanie spotkania biznesowego na terenie województwa mazowieckiego proponujemy wybrać Garwolin i zaprosić swoich pracowników, partnerów i klientów do hotelu konferencyjnego SULBIN. Zainteresowanych organizacją konferencji pod Garwolinem, Warszawą, Lublinem, Siedlcami czy Rykami zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

• klimatyzację,
• projektor,
• ekran,
• flipchart,
• bezprzewodowy dostęp do Internetu.• laptopy,
• projektor LCD,
• TV, magnetowid, odtwarzacz DVD i kamerę,
• nagłośnienie i mikrofony.

Organizujemy konferencje pod Garwolinem, Warszawą, Lublinem, Siedlcami i Rykami na najwyższym poziomie

Jako organizatorzy konferencji posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji tego typu eventów. Specjalizujemy się w organizowaniu różnego rodzaju spotkań biznesowych, w tym też szkoleń, warsztatów, seminariów, promocji czy prezentacji. Korzystając z oferty naszego hotelu konferencyjnego mogą mieć Państwo pewność, że całe wydarzenie odbędzie się według najlepszych standardów w niezwykle przyjaznej atmosferze.

Dysponujemy pełnym sprzętem audiowizualnym oraz kilkoma salami konferencyjnymi, w których istnieje możliwość zorganizowania spotkania odpowiednio dla 15, 35, 50 oraz 250 osób. Dla każdego wydarzenia odbywającego się w hotelu konferencyjnym w Mazowieckim oferujemy pełne zaplecze techniczne, w tym zaawansowany technologicznie sprzęt, taki jak m.in. ekran, rzutnik multimedialny czy flipchart. Zapewniamy także obsługę gastronomiczną spotkań, w tym profesjonalną, w pełną oddaną do Państwa dyspozycji obsługę oraz wyśmienite wyżywienie dopasowane do wcześniej ustalonych preferencji i wymagań.

Jak na hotel konferencyjny przystało, oprócz przestronnych, nowocześnie wyposażonych i profesjonalnie zaaranżowanych sal, oferujemy także komfortowe miejsca noclegowe dla gości uczestniczących w wydarzeniu. W przeciwieństwie do typowych obiektów biurowych, w naszym hotelu konferencyjnym w Mazowieckim można nie tylko spotkać się, lecz także wypocząć po intensywnym dniu spotkań i szkoleń biznesowych. Posiadamy bogatą bazę pokoi gościnnych, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem szczególnie dla osób, które chcą zorganizować kilkudniową konferencję w Garwolinie pod Warszawą, Siedlcami czy Lublinem w jednym miejscu.

Zapraszamy do współpracy!

Hotel & Restauracja SULBIN ze swoją ofertą wychodzi naprzeciw wszelkiego rodzaju firmom i instytucjom, które zainteresowane są zorganizowaniem spotkania biznesowego, konferencji lub szkolenia.
W celu zasięgnięcia informacji odnośnie wyceny oraz organizacji szkoleń w hotelu konferencyjnym w Mazowieckim prosimy o kontakt:

  • telefoniczny: 500 148 404 Dorota
  • mailowy: info@sulbin.pl