Nasza
Sala Bankietowa

Organizacja weselnego przyjęcia jest nie lada wyzwaniem. Wymaga wielu miesięcy przygotowań i poświęcenia mnóstwa czasu. Jednym z ważniejszych etapów organizacji jest wybór sali weselnej. Większość przyszłych Par Młodych zaczyna przygotowania właśnie od poszukiwań odpowiedniej lokalizacji, w której w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół świętować będą mogli dzień swoich Zaślubin.

Narzeczonym poszukującym miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego na terenie województwa mazowieckiego proponujemy wybrać urokliwy Garwolin i zaprosić swoich gości do niezwykle eleganckiej, klimatycznej sali weselnej mieszczącej się w obiekcie Hotel & Restauracja SULBIN. Zainteresowanych organizacją wesela w naszych wyjątkowych wnętrzach zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Organizujemy wesela w eleganckiej sali weselnej dla Par Młodych z Garwolina, Warszawy, Lublina, Siedlec i okolic

Hotel & Restauracja SULBIN dysponuje jedną z największych w okolicy salą weselną. Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych nawet do 280 osób. W gustownej sali bankietowej pod Warszawą zapewniamy wyśmienite wyżywienie przygotowywane przez najlepszych kucharzy oraz profesjonalną, w pełni oddaną do Państwa dyspozycji obsługę, posiadającą wieloletnie doświadczenie.

Nasza sala weselna znajduje się przy trasie Warszawa-Lublin, dlatego odnalezienie i sam dojazd nie powinny sprawiać najmniejszego problemu. Baza noclegowa i dogodne zlokalizowanie mają szczególne znaczenie z perspektywy gości przybyłych z innych zakątków Polski niż Warszawa i okolice. Dzięki naszej ofercie będą mogli wygodnie odpocząć i zregenerować siły, bowiem oprócz wspaniałego wnętrza sali weselnej, zapewniamy również możliwość skorzystania z bogatego zaplecza noclegowego.

Niepowtarzalny i elegancki wystrój sali, wyśmienita kuchnia, przytulne pokoje gościnne oraz dodatkowe atrakcje, które możemy Państwu zaoferować, zapewnią przeżycie tego jedynego w swoim rodzaju dnia w wyjątkowej atmosferze. Jako zespół obiektu Hotel & Restauracja SULBIN dołożymy wszelkich starań, aby dzień Ślubu oraz przyjęcie weselne zorganizowane w naszej sali bankietowej pozostały na długo w Państwa pamięci oraz wszystkich gości weselnych.

Specjalizujemy się nie tylko w organizacji wesela pod Warszawą, lecz także w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych takich jak: komunie, chrzciny, spotkania biznesowe oraz rodzinne, bankiety firmowe, bale karnawałowe, studniówki, konferencje, szkolenia, seminaria, promocje, wystawy, prezentacje i inne. Zarówno serwowane przez Szefa Kuchni posiłki jak i cała oprawa przyjęcia z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Z przyjemnością zarezerwujemy w wybranym przez Państwa terminie salę bankietową na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego w tym niezapomnianego wesela pod Warszawą!

Do zorganizowania wesela w naszej sali weselnej zachęcamy przyszłe Pary Młode nie tylko z Garwolina, Siedlec, Lublina, Ryk,Warszawy i okolic, ale też całego woj. mazowieckiego.
W razie pytań czy chęci rezerwacji terminu w sali bankietowej pod Warszawą prosimy o kontakt. Udzielimy wszelkich dodatkowych informacji pod następującym numerem telefonu: 508 165 606 lub e-mail: info@sulbin.pl.