Nasza
Sala Bankietowa

Organizacja weselnego przyjęcia jest nie lada wyzwaniem. Wymaga wielu miesięcy przygotowań i poświęcenia mnóstwa czasu. Jednym z ważniejszych etapów organizacji jest wybór sali weselnej. Większość przyszłych Par Młodych zaczyna przygotowania właśnie od poszukiwań odpowiedniej lokalizacji, w której w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół świętować będą mogli dzień swoich Zaślubin.

Narzeczonym poszukującym miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego na terenie województwa mazowieckiego proponujemy wybrać urokliwy Garwolin i zaprosić swoich gości do niezwykle eleganckiej, klimatycznej sali weselnej mieszczącej się w obiekcie Hotel & Restauracja SULBIN. Zainteresowanych organizacją wesela w naszych wyjątkowych wnętrzach zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Organizujemy wesela w eleganckiej sali weselnej dla Par Młodych z Garwolina, Lublina, Siedlec i okolic

Hotel & Restauracja SULBIN dysponuje jedną z największych w okolicy salą weselną. Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych nawet do 280 osób. W gustownej sali bankietowej w Garwolinie zapewniamy wyśmienite wyżywienie przygotowywane przez najlepszych kucharzy oraz profesjonalną, w pełni oddaną do Państwa dyspozycji obsługę, posiadającą wieloletnie doświadczenie.

Nasza sala weselna znajduje się przy trasie Warszawa-Lublin, dlatego odnalezienie i sam dojazd nie powinny sprawiać najmniejszego problemu. Baza noclegowa i dogodne zlokalizowanie mają szczególne znaczenie z perspektywy gości przybyłych z innych zakątków Polski niż Warszawa i okolice. Dzięki naszej ofercie będą mogli wygodnie odpocząć i zregenerować siły, bowiem oprócz wspaniałego wnętrza sali weselnej, zapewniamy również możliwość skorzystania z bogatego zaplecza noclegowego.

Sala weselna mazowieckie – zorganizuj wesele swoich marzeń

Nasza sala weselna znajduje się w miejscowości Garwolin, w dogodnej lokalizacji, do której dojazd nie powinien być problemem. Mamy do dyspozycji przestronny parking dla gości, dzięki czemu nikt nie będzie musiał martwić się o to, gdzie zostawić samochód. Oferujemy nie tylko możliwość wynajęcia sali na wesele, ale też bogate zaplecze noclegowe, gdzie każdy będzie mógł odpocząć w komfortowych warunkach.

Hotel & Restauracja SULBIN oferuje organizację wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Wszystkich mieszkańców województwa mazowieckiego zachęcamy do rezerwacji miejsc na komunie 18-stki czy inne ważne wydarzenia.

Nasza sala weselna to jeden z najbardziej przestronnych obiektów imprezowych w województwie mazowieckim. Już wiele par urządziło u nas wystawne wesele, ciesząc się sporą ilością miejsca i wspaniałą atmosferą, jaka zawsze panuje w naszym lokalu.

Do zorganizowania wesela w naszej sali weselnej zachęcamy przyszłe Pary Młode z całego woj. mazowieckiego.
W razie pytań czy chęci rezerwacji terminu w sali bankietowej w Garwolinie prosimy o kontakt. Udzielimy wszelkich dodatkowych informacji pod następującym numerem telefonu: 508 165 606 lub e-mail: info@sulbin.pl.