Imprezy okolicznościowe w Garwolinie

Jest wiele wydarzeń z życia rodziny czy firmy, które wymagają uświetnienia. Doskonałym pomysłem będzie zorganizowanie z tego tytułu imprezy okolicznościowej. W Garwolinie wymarzonym do tego miejscem okaże się nasza restauracja mieszcząca się przy hotelu Sulbin. Jest tym bardziej atrakcyjna, że mieści się obok eleganckiego obiektu noclegowego, gdzie goście przyjezdni będą mogli przenocować. W dodatku wszyscy uczestnicy będą mogli cieszyć się pięknym, zielonym otoczeniem. Do ich decyzji należy, czy przyjęcie odbędzie się wewnątrz restauracji czy na zewnątrz np. w namiocie. Chętnie spełniamy wszystkie marzenia naszych gości!

Sulbin to wyjątkowe miejsce na mapie Garwolina. Doskonały dojazd sprawia, że docierają do nas również klienci z dalszych miejscowości. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów.

Niezapomniane imprezy okolicznościowe w Sulbin

Sulbin to hotel z salą restauracyjną na 50 osób. Miejsce jest niezwykle piękne i kameralnie urządzone, co wynika z zastosowania niebanalnych dodatków i przemyślanych elementów wystroju. Możliwość wzbogacenia ich dodatkowymi dekoracjami, np. balonami, girlandami, kurtynami świetlnymi sprawi, że urządzający przyjęcie dodadzą mu osobistego charakteru.

Impreza okolicznościowa powinna zapaść Twoim gościom na długo w pamięci. O to zatroszczą się nasi szefowie kuchni, których gotowanie rozpieszcza wszystkie podniebienia. Do tego kelnerzy – uśmiechnięci, zaangażowani, dyskretni. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy zadbają o niezapomniane doznania podczas imprezy.

Bez względu na to, jak dużą imprezę planujesz, u nas możesz zarezerwować całą salę lub tylko kilka stolików. Chcemy, aby wszyscy goście czuli się u nas wyjątkowo, komfortowo, swobodnie. Taka atmosfera panuje podczas wszystkich przyjęć biznesowych i rodzinnych – wesel, komunii, chrzcin, urodzin, imienin, jubileuszy. A może spotkanie z bliskimi bez okazji? Zaproś w nasze progi swoich przyjaciół i spędźcie tu niezapomniane chwile

Zapraszamy do kontaktu!